1.1. Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого товару належної якості, якщо товар не відповідає попередньо обговореним його габаритам, формам, кольорам, розмірам, матеріалам і тп.. Покупець має право на повернення товару неналежної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі. Повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю за оплату Товару.


1.2. Повернення Покупцеві вартості товару здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п. 1.1. Договору, чинним законодавством України.

1.3. Вартість товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу на рахунок Покупця або ж готівкою.

1.4. Повернення Товару за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується.

1.5. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробництва у Товарі, Покупець особисто, в порядку та у строки, що встановлені законодавством України, має право пред'явити Продавцеві вимоги, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів». При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару Продавцем в своє розпорядження та фізичного доступу до такого Товару.

1.6. Розгляд вимог, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів», провадиться Продавцем за умови надання Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання.

1.7. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, який його придбав, (в т.ч. за за бажанням Покупця не стандартні розміри, характеристики, зовнішній вигляд, комплектація та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані в інтернет-магазині.

1.8. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті в розділі «Контакти»